Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz #99499520 #9059 üzenetére

    Droid 6 legfőképp a 912-es procival megáldott gépeken kérhető számon, ezekre sajnos nincs libreelec támogatás. Egyébként, tapasztalataim alapján, jobban bánnak a rammal, melyre egy beelink gt1 nevezetű teremtmény hajtása közben tettem számot, bár csodát nem várhatunk, ha az ár-erték viszonyt vesszük alapul, mert bizony, ahogyan a tesztek is mutatják alacsony költségvetésből gazdálkodnak az alkotók. Antutu megfogja 40000 alatt. Viszont a grafikus vezérlő valamivel fejlettebb, mint a 905-ös vasakban és ez érződik is használat közben.

    Torrentre nem tudom mit használnál, legtöbbünknek csak a ttorrent alkalmazás volt hajlandó külső adattárolóval is foglalkozni. Működik, de lehetne jobb.

    A megosztás libreelec-en egyszerűbb, de itt, mint említettem, nem élő lehetőség jelenleg. (Es explorer vagy tc tud ftp-t)

    Nemsokára 11.11. Fekete péntek. Számos helyen hirdetik az akciókat, ami jelen esetben kínai nyelvterületekre mutat. Grarbest, aliexpress és még sorolhatnám. Ebay nem ajánlott.

    A nav jótékony hatására, a boxomért 22000 magyar forintot kellett fizetnem, egyébként megúszhatod 15000 alatt.

    Beelink GT1-el rendelkezik a topiklakók egy része, más típus ritka ebből a prociból errefelé.

Új hozzászólás Aktív témák