Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz darvinya #73380 üzenetére

    Nem nagyon értem a kérdésedet, de pl egy laptopnál is így megy, hogy hány GB memória van benne. Nekem pl 4GB fixen bele van forrasztva és 4GB memóriát vettem pluszba bele. Még a gyártó honlapján is így szerepel.
    Az Eminent EM7680 nél is azt írja:
    GPU: Penta core Mali-450
    Memória: 1024MB DDR3 with 8GB EMMC flash
    Akkor itt miért nem lehet ezt használni? :F
    uI: a WIKIBŐL.
    A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként, tetszőleges hozzáférésű memória, közvetlen hozzáférésű memória, véletlen hozzáférésű memória, bár ez utóbbi helytelenül terjedt el)[1] egy véletlen elérésű írható–olvasható adattároló eszköz. (Az elnevezés némileg félreérthető; a RAM-ba nem tartozik bele a szintén véletlen elérésű csak olvasható memória, a ROM.) A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatokat. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van: kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák