Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz djnice #64656 üzenetére

    Köszi, ezek alapján ha nem használok Netflixet, akkor kb mindenre elég egy S905X3-as gép.
    Viszont egy valamit nem értek: Milyen géppel teszteltél? Ugyanis a táblázatban S905X3 van írva, az összehasonlító képeknél meg Odroid N2, ami 1: nem olcsó sz@r, 2: S922-es, ami biztos, hogy támogatja a MaxCLL/FALL értékek továbbítását, ám ez az első Amlogic chip, ami ezzel a tulajdonsággal rendelkezik. Emiatt nem vagyok biztos benne, hogy a S905X3-ról is ugyanez elmondható.

    Nem tudom melyik SW verzió van, tegnap tényleg csak egy fél órát foglalkoztam vele, elején ajánlott egy automatikus frissítést, az lefutott, ennyi. Viszont a bőrszínen tényleg észre lehet venni, hogy jóval pirosabb, mint a VIM3L-el.
    Androidra nem tudsz véletlen valami ajánlást, amivel be tudnám kalibrálni? Van egy x-rite i1 Display Pro-m, csak időm nincs, hogy HCFR-el elszúrjak egy napot.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák