Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz apszi #102221 üzenetére

    Dede, évek óta ezt használom, édesapámmal, munkatársammal és 2 haverommal is ezt szedettem le a saját boxukon.
    Pár napja ebben tűnt fel, hogy a CE 20.5-re frissítés után nem tud csatlakozni. Mondom biztos változott az IP a frissítéstől (pedig fix van a boxnak adva a router-en). Megnéztem, minden jó. Leszedtem ma egy másik transmission remote appot, az sem látja. Megnéztem a qbittorrent-et, fölraktam a server.qbittorrent.zip-et, amit csicsóka linkelt kb. 1 éve (azóta nem találtam újabbat), azt sem látja semmi, egyáltalán, sem sima böngésző, sem alkalmazások, semmi... 1 dolog jutott még eszembe, hátha a router rosszalkodik, az még nem volt újraindítva. Bár az azért nem lehet a hibás, mert a kodira telepített Transmission Control Panel sem látja az ugyanarra a boxra telepített transmission-t, ami már gyanús...

    Azt tudja valaki, rollback-elni hogy lehet egy korábbi verzióra? Simán, mintha update lenne?

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák