Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz janos666 #7998 üzenetére

    én most úgy vagyok vele, hogy az AMD bizonyítson egy kicsit. borzasztó sokat dumáltak az elmúlt hónapokban, várom szeretettel a Mantle-ös BF4-et meg az első TrueAudios játékot (a Thief lesz, ha a memóriám nem csal, ahová tényleg nagyon passzol a technológia). ha ezek jók lesznek, és ne adj' Isten kihoznak egy olyan drivert is, ami legalább a HD6000-es széria szintjén van problémamentességben, akkor elgondolkodom rajtuk.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz janos666 #7998 üzenetére

    Ha 3rd party hangkártyád van, akkor lesz egy belső interfész, amit lehet támogatniuk a többieknek. Ezzel a hangkártya lemásolja az AMD beállításait. A Realtek már jelezte, hogy őket ez érdekli, de szerintem a többi alaplapi hangcuccot gyártó cég is így van ezzel. Akinek ez hátrányos az a Creative. Őket ezzel simán ki lehet végezni. Meg ez nem olyan, mint az Aureal csata régen. Itt a TrueAudio terjedése automatikus, mert akkor is megveszi a user, ha nem tudja, hogy erre szüksége van. Pár hónapon belül behozzák a Creative install bázisát, és akkor még ott van az is, hogy az EAX támogatása nehézkes, míg a TrueAudio kód PC-re egy copy-paste a PS4-es portról. Ezzel a Creative nem tud versenyezni. Az NV vagy az Intel tudna, mert ők is meg tudnák oldani ugyanazt, amit az AMD, és szintén automatikus lenne a rendszerük terjedése.

    De igazából az egész tök lényegtelen, mert jelenleg a TrueAudio az egyetlen életképes alternatíva a hangzásra. Vagy igazodsz hozzá, vagy lemondasz róla. Nincs harmadik választásod, mert a Creative támogatásával már leálltak a fejlesztők. Esetleg a konzol lehet alternatíva. Az természetesen "bekapcs és működik" rendszerű.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák