Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz TESCO-Zsömle #63857 üzenetére

    Én azt látom, hogy azért vannak különbségek. Ugye anno én DLSS-t használtam és egyértelműen látom, hogy alacsonyabb felbontás esetén jóval szebb képet ad mozgás közben. Ha azt nézzük, hogy én most a 6700XT-vel az 1080p-ről 1440p-re váltással eljutottam arra a szintre, hogy kell felskálázást használnom, mert már kezd gyengus lenni, akkor itt van gondolkozni való, hogy tényleg AMD kártya legyen-e a következő választásom. Ugyanis felskálázással jócskán kitolható egy kártya élettartama, a VRAM használat is jóval kevesebb, mint natívon és ha egy felskálázó ütős képminőséget tud, akkor az egy olyan dolog lehet, ami váráslást befolyásoló döntés.

    Nem véletlenül kardoskodok, hogy az FSR legyen jobb, mert sok kommentet látok YT videók alatt is, ahol elégedetlenek vele. Nemrég Frank Azov-tól Twitteren megkérdezték a mikor tér vissza az Anti-lag+ mellett, hogy mikor javítanak az FSR felskálázás minőségén. Arra épp nem választolt, csak az Anti-lag+-ra :) Annyira örülnék egy olyan hírnek, hogy az FSR-en javítanak, hiszen ha az Intel az XeSS-t meg bírta csinálni jól, akkor ők is megtudnák az FSR-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák