Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Menthirist #10071 üzenetére

    Nem. :N Sajnos nem akadtam rá YT-on, és nem emlékszem a nevére. :( Asszem valami fejlesztés alatti cucc volt.

    (#10072) janos666: Érdekes, amit a felbontásról írsz... Asztalra én mondjuk 24" fölé már nem tennék FHD-t, nekem az már túl pixeles lenne. Mondjuk 27-32"-ra nekem tökéletes lenne a QHD, és akkor a periféria is kap képet.

    Én amúgy továbbra is a plazma technológiát siratom. Az LCD olcsó technológia, de szvsz sosem lesz olyan jó.

    (#10073) korcsi: Nem TV topik, miért ne. :D
    Szvsz ezer sebből vérző technológia. A legnagyobb baj a könnyen fakuló kék, és az ennek megoldására bevetett idióta pixelelrendezések/méretek. Ugyanakkor semmi nem orvosolja a fényerejükben különböző mértékben fogyó pixeleket.
    Ezenkívül számítástechnikai szempontból a fogyasztása is elég horror, ha "nem elég sötét" a kép, ráadásul a sok fehér szépen tornáztatja az összes alpixel élettartamát is.
    Ehhez képest elég soványka előny a "tökéletes fekete". Persze, jól mutat így a papíron végtelen kontraszt, csaképpen semmi tartalma nincsen.

    (#10074) janos666: :K

    (#10075) Crytek: Persze, a boltban meseszép... Úgy állítják be, hogy annak tűnjön. Aztán vagy az, vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák