Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz micafighter #7529 üzenetére

    Jah nem tudtam / nem emlékeztem mije van, de egy X470-es lapon azért gondolom/remélem van olyan VRM ami elbánik bármelyik Ryzennel is... persze ettől félrekonfigurálva ill. túlzottan alul fesz.-elve még lehet a rendszer, de feltételezem hardveres baj akkor nincs...

    A Ryzen energiaséma végül is egybevág azzal amit mondtam, ha 90% a minimum terhelés akkor nem nagyon fogja engedni neki hogy pihenjen, így nincs annyi feszültség ingadozás sem. Más kérdés hogy sztem azért nem ez a normális, hogy kényszerből így "előfeszítjük" a processzort, bírnia kéne változásokat. Mondjuk arra sem emlékszem hogy egyáltalán dinamikus feszültséggel van-e használva... :U

    -----

    Nekem a Tomahawk engedi kiválasztani hogy melyik hőmérséklethez mérten szabályozzon, de gyárilag nem tudta ez sem, ill. asszem a kapcsoló ott volt csak nem lehetett hozzányúlni. Valamelyik BIOS frissítés óta működik...

    Más: hétvégén asszem nagy szerelésben leszek, sikerült hozzájutnom egy jóárasított Silver Arrow SB-E-hez... :U Kíváncsi leszek mit tud a mostani True Spirit 140 Power-hez képest... :U

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák