Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    Sziasztok!

    2700X-et szeretnek vasarolni, am a hozza tartozo lappal kapcsolatban gondba utkoztem:
    Megkerdeztem a lapajanlos topikban is, de itt talan tobb szerencsevel jarok, tekintve hogy tobb felallast is hasznaltok, talan elmenybeszamolokhoz is jutok. :P

    Pontokba szedtem igenyeimet es lehetosegeimet:

    1. Max 50-55k korul szannek az alaplapra
    2. A komponensek amik belemennenek:

    2700X CPU
    64GB DDR4 RAM
    Gigabyte GTX960 4GB
    Samsung 830 128GB SATA SSD
    WD Blue 1TB SATA SSD
    2x1TB NVME SSD

    Egy EVGA SuperNOVA 850 G2 850W (220-G2-0850-XR) adna nekik az energiat

    Mindez egy Corsair Carbide 300R-be menne

    Remelem mindent leirtam.

    3. ATX merteben gondolkozom.
    4. Szuksegem van ket M.2 helyre. Ha mind a ketto NVMe, az nagyon jo lenne, illetve jo lenne minel tobb PCI-e es SATA bovitohely.
    5. DVGA-t hasznalok (GTX960)
    6. Semmikeppen nem szeretnek sem orajelet sem feszt emelni, ennek minden formajatol mereven elzarkozom. Szamomra a stabilitas a lenyeg: munkagep (is) lesz.
    7. Uj legyen, lehetoleg minel tobb garanciaval.
    8. Ha az RGB orgia kikapcsolhato rajta, akkor az plusz pont. :)
    +1: Semmifelekeppen sem szeretnek sem a CF sem az SLi semmifele formajaval elni. :D

    Mivel egy idoben kell az osszes SATA es M.2, igy a B450-ek ha jol gondolom kiestek (sok lapnal olvasom, hogy a ket utolso SATA-t letiltja ha mindket M.2-es slot foglalt) igy X470/X570-ben gondolkozom.

    Kiszemeltem az ASUS PRIME X470-PRO (habar redditen meg erre-arra elegge durva szivasokat, memoria inkompatibilitasi problemakat, BIOS bugokat olvasok...)

    4 db CMK16GX4M1B3000C15 menne bele (benne van a lap QVL-jeben)

    Van a fenti feltetelekkel nala jobb ajanlat? Nem akarnek 50-60k-t kivagni az ablakon.

    Ja igen, meg valami: Egy Brocken 2 + TY-147A komboval hutenem a Ryzent.
    Eleg lesz neki? :D

    Koszi!

    Speed(R): Je'! \o/

    Udv. core2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák