Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mizol29

    senior tag

    Sziasztok! Akadt egy kis problémám és már nem tudom mi tévő legyek. Konfig az adatlapomon. A procit szerettem volna kicsit alulfeszelni és már az elején gondokba ütköztem. Bios full auto beállítás semmihez nem nyúlva. Cinebench r20 gond nélkül lefut viszont Aida64-ben elhasal. Ezek a próbálkozások auto bios beállításokkal történtek. 3x-or próbálkoztam. Mindig először cinebench-t futattam és utána aida stressz tesztet. A cinebench mind a 3 alkalommal lefutott viszont aida 5-6 perc után elhasalt. Gép újraindult. És az az érdekes, hogy mikor elérte a proci a 69-70 fokot akkor indult újra a gép. Negyedik próbálkozás bios-ban kikapcsolva az amd cool&quit és windowsba az energiasémát átraktam teljesítmény centrikusra. Itt több mint 10 percig ment az aida gond nélkül a proci olyan 74 fok volt. Viszont ebben az esetben meg a cinebench hasalt el szintén gép restartolt. Kérdés ez micsoda? Auto bios beállításon csinálja ami a legfrissebb. A másik érdekesség hogy játék alatt nincs gond. Viszont játék alatt nem is melegedik annyira a cpu mint stressz teszt alatt. Lehet azért nem jön elő a probléma? A másik amire gyanakszom az az, hogy tegnap vagy tegnap előtt a windows letöltött valami amd-s frissítést windows updaten keresztül. Lehet ez kavar be? Mert nem vágom, hogy az mi is volt. Sajnálom, hogy regényt írtam, de fontos, hogy megoldódjon így ha valakinek van valami ötlete az ossza meg. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák