Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thorex

    tag

    Hali!

    Köszönöm az ötleteket, segítségeket.
    Valóban nem írtam, de eredetit vettem, akkor még olcsó volt (90.000ft). Kb. 1 év után észleltem, hogy valami nem stimmel főként az új játékoknál (2020). De megpróbáltam a videókártya szoftwarében meg a játékban beállítani, hogy jó legyen, és többnyire sikerült, mert tudtam játszani, volt hogy akár 4 órát is egyhuzamban pl.: Cyberpunk 2077 FHD ultrán, vagy Horizon Zero Dawn-t hasonló mennyiségben. Illetve volt olyan játék is, ahol semmi probléma sem volt.
    Gondoltam rá, hogy garanciásan vissza kellene küldeni, de nekem 1 nap asztali gép nélkül is "érvágás" :DDD , valamint nagyon sok visszajelzés is volt, hogy ez gyermekbetegség ezeknél a kártyáknál, és így meg kell szexuálizálni :DD a kártyát, hogy működjön.
    Lehet a GPU nem bírja a tempót a melegedés miatt, és ezért működik, hogyha hűtöm. De erre is van kivétel. :D
    Órajelállítgatást inkább nem... próbálkoztam vele, javaslatok alapján, de vagy nem történt érdemi változás, vagy restartolt a gép. Többszöri restart után inkább felhagytam vele. :N
    Undervoltot is próbáltam még tavaly, de nem hozott eredményt.
    Rage 2-ben végül megszüntek a grafikai bugok ultrán az új monitorral, és a refresh rate 60-ról 144-re állítása után, olyan szinten, hogy nem kellet a videókarihoz nyúlni, hűtés miatt, és nem is melegedett.
    Nem lehet 1070-1080-t venni, csak használtan találtam, sőt ha jól láttam már 2070-t és 2080-t sem :F (árukereső alapján) ... Soha nem veszek használtan gépi alkatrészt.
    Ha vennék újat akkor legalább 3080, vagy 6900 xt-t. Ezek alább nem nagyon mennék, mert ha új akkor már legyen benne RT :D :D :D

    Van olyan a hozzászólásokban melyek hasznosak, és még érdemes csekkolnom, illetve van még egy-két saját ötletem nekem is, de ahhoz kellene valamilyen új játék, de számomra csak februárban lesznek. Ha sikerül megoldani a TI vagy a saját ötletemmel, akkor visszatérek... :DDD
    BUÉK!

Új hozzászólás Aktív témák