Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AeSDé Team

    őstag

    válasz dealerman #20980 üzenetére

    Szerintem sem olyan rossz, néztem már régebben teszteket mert én is gondolkozom a váltáson. De mindig arra jutok, hogy elég nekem a jelenlegi monitorom, és inkább a gépre kellene költenem monitor helyett. Persze ez a te esetedben más, mert valamivel kisebb felbontású monitorod van.

    halhatatlan:
    Milyen procid van? Ha a "cuccok" résznél beírt 2 magos Athlonnal próbálkozol akkor ne csodálkozz, az erősen CPU limites. Akár legkisebb felbontásra is állíthatod, akkor is laggolni fog. Most már ritka az olyan játék ami elfut egy 2 magos Athlon-on, tapasztalatból tudom, van egy haverom akinek ilyen gépe van, a GeForce GTX 430-at erősen visszafogja. És hol van az a kártya a HD 7770-hez képet...
    A felbontás csökkentése monitortól függetlenül ugyan azt az eredményt hozza, a videokártyádnak fogalma sincs hogy CRT, TFT vagy esetleg LED panel van rákötve :)

    Más:
    Most mértem egyet 3DMark Basic-al, Firestrike 2969 pontot hozott. Esetleg valaki erősebb procival megosztaná velem ugyan ennek a tesztnek a pontszámát?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák