Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Atesz1978 #1535 üzenetére

    2 ezer Ft-on már nem veszek össze, ha az is egy Sapphire, akkor maradok a Vapor-nál (iszonyatosan jól néz ki ez a kártya, meg talán válogatott, tuningban is talán többet megy, ami viszont megér nekem 2 ezer Ft-t. Ha kapnék egy 3 év garis néma Asus-t (de nem), akkor elgondolkoznék. Ezek tükrében rá vagyok kényszerítve egy Vapor-ra. :)) És ezt nem azért mondom, mert már eldöntöttem, mert még nem. Amúgy az olcsó Gigabyte-t nem akarom, valamiért az olyan kis olcsónak tűnik (hiába a 3 év gar.). A legtöbb teszten is ők a legantituningosabbak. Egyébként a Vapor kártyákra én markatingesen megadnám a 3 év gart. A Vapor majdnem olyan a Sapphire-nál, mint Asus-nál a RoG. Drágább is annyival, talán még többen is vennék. Amennyivel az drágább, nem hiszem h veszteséget termelne a Sapphire-nak. Amennyivel az drágább, nem hiszem h annyi tönkre megy a 2. és 3. év közben. Burkoltan jelezné a gyártó a +1 év garival, h igen ez minőségibb/válogatott alkatrészekből kerül polcokra (még akkor is ha ez nem feltétlen így van). Engem biztos megvennének vele, még akkor is ha egy VGA nem igen szokott 2 évnél tovább ülni egy gépben. Nagyon jó a Sapphire, de szinte már csak ők lógnak ki a nagyok sorából a -1 év garival, ami engem azért zavar picit.

    1920-ban "kell" játszanom sajnos, mert ez a natívja a 23"-os monitornak. Iszonyat ocsmány lesz a BF3 ha csak egyet is megyek lejjebb (pl 1680-ra).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák