Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok!

    Asus Radeon HD7790 OC2 es kártyám van.Nincs húzva teljesen gyári és ennek ellenére lazán felmelegszik 98-100 fokra ahol le is kapcsol. A hűtése 48% ig emeli a ventillátorok fordulatszámát, de ha manuálisan maxra veszem még akkor is felmelegszik 100fokra és leáll.Alapjáraton 60-70 fokos.

    Bitfenix Merc Alpha ház: 3db 12cm es ventillátor ebből 1 db a házhoz járt 2db Arctic FM12 Pro PWM.

    5 napon keresztül hibátlanul üzemelt Crysis 3 battlefield 3 crysis 2 metro last light mindent fullon vitt szinte.50 fok fölé sehogy sem melegedett.

    Ma délelőtt pause oltam a battlefield 3 at mire visszajöttem(kb 4 perc) bőg a gépház és a gpu venti 48% on és egyszercsak szétkapcsolta képet és világitott a piros led az alaplapon.

    Hétfőn vettem a videókártyát...

    Ötletek? Nagyon kellene a segítség! Mit tudok csinálni? Én szúrtam el vmit vagy mehet vissza garanciával a kártya? PCX től van.

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

Új hozzászólás Aktív témák