Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz gbors #450 üzenetére

    Értem én :R , de jelenleg csak azt tudjuk összehasonlítani ami már van. Ami "majd lesz" azt nem igazán. ;) Majd ha kijön egy játék displacement mappinggel fűszerezve, akkor majd lehet le fog esni az állunk. De ahogy a dolgok állnak, kétlem hogy ilyet 2010 Q2-Q3-ig látni fogunk. :U Talán a Crysis 2-be beleteszik...ha van egy kis eszük. :K
    Igazából eddig kicsit olyan szaga van ennek a "DX11 hype"-nak mint a DX10 vs. DX10.1 között ami volt...látványban majd hogy nem nulla volt a javulás, és sebességben is volt ahol jobban ment volt ahol kevésbé. Amikor az ATi elkezdte beépíteni a DX10.1-et a kártyáiba emlékezzünk vissza mekkora volt a hype...nem most volt, még a 3xxx szériánál. Aki megvette, jóformán a 4xxx széria debütálásáig alíg tudott játszani DX10.1 játékkal. És így hogy eltelt 2 év, még mindig azt tudom mondani, hogy amiket eddig kiadtak DX10.1-es játékokat...egyik se ér egy kalap xart se. Hiába a HawX igényes látványvilága, ha a vége felé már dög unalom a játék. STALKER CS...hiába DX110.1 ha elfelejtették optimalizálni. Olyan mintha nem is lenne. Battleforge? Stormrise? Pffff.... :( Hiába minden, ha a játékok össze vannak csapva, mert ezen még a látvány sem segít.
    Ellenpéldaként még mindig a Crysis DX9 módját tudom felhozni, ill. még ide tartozik a Dead Space is. Sok mai hiper-szuper DX10 játékot szorít maga mögé látványban még mindig és sztem ez így is fog maradni a Crysis 2-ig.
    Ott van a kezükbe a fejlesztőknek a technika....de nem élnek vele. Ez a szomorú valóság. Értem én hogy sok pénz... de nem éri meg? Crysis + Crysis WH hányszorosan is hozhatta vissza az árát? A mai napig is veszik, és nem rosszak az eladási statisztikák, pedig nem mai játék. Miért? Mert egy minden szempontból igényes alkotás lett, ami hiányzik az azóta kiadott játékok 99%-ból... :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák