Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz PuMbA #28479 üzenetére

    Nem is mondtam hogy használd az MPT - t, csak szerintem megbízhatóbb azzal beállítani, mert a driverből offsetet állítasz, persze az sem probléma, AMD Jézus meg szokta mutatni a videókban :) Mindenesetre nálam az 1025 mv/2500mhz, meg az 1000mv/2450mhz esetén MPT - vel nincs semmi baj, és ember legyen a talpán aki észreveszi a különbséget ilyen kis mhz különbség esetén, főleg hogy én lockolom 60 fps - re a játékokat, így aztán el sem éri csak teszt során a magasabb frekit. Amit viszont mindig beállítok a driverben, az a min/max freki, ott nem hagyok a kettő között többet kétszáznál, mert valamiért az AMD másként viselkedik mint az Nvidia ezen a téren. Az AMD azt szereti ha alig van különbség, és nem kell összevissza ugrálnia az órajelnek. Az MPT - ben ami nagyon jó az a venti szabályzás, hogy hány foknál kapcsoljon be és hánynál ki, ez 60 fps esetén rendkívül előnyös, nincs ki-be kapcsolgatás. Amúgy a 7xxx széria már csak a driverből vezérelhető ha jól tudom, ott nem működik az MPT.

Új hozzászólás Aktív témák