Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    válasz fanti #23913 üzenetére

    Én pont a csalók miatt szálltam ki anno a PC-ből (most meg már lassú vagyok a srácokhoz).
    Az a baj, hogy az MS túl nagy lett, felvásárol mindenkit, megy a cloud gaming felé (egy tableten toltam nemrég kontrollerrel a Guardians of Galaxyt, mobilneten, vicc!).
    Váltani kellett, működik az egér - billentyűzet konzolon (ok nem mindennel de a lényeg FPS, megy), mondjuk nem számít, 40+-os emberkék fél év alatt simán profin kezelik a kontrollert. Diablo 4 irányítás fejlesztése konzol port felé tart. 5 évig elég a hardver.

    Azonban, akinek piszok jó a szeme, 24", 4K felbontáson tolja, ULTRÁN, SIM vagy VR felhasználó, nagy stratégia fan, annak nem ajánlott. Túl sok mindent akar majd keresni, amit ott, 250K-ért nem kap meg. Mindenki másnak ajánlott....aki tudja költeni a gép fejlesztésre szánt pénzt másra. Akinek hobbi a gépfejlesztés (mint néha nekem) az maradjon vagy csinálja aza asszonynak, gyereknek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák