Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz TestamentDNR #15439 üzenetére

    Nem, és kb. jobb ha elengeded, én legalábbis szeptember környékén elengedtem már, esélytelen mostanra a sok-sok trükk ellenére is és a dropmennyiség is kb az 1/3-1/4-ede a korábbiaknak... Kb. "díszdrop"-nak nevezném :D, h elmondhassák h márpedig árulják.

    DzsannyX:
    2xer gyorsabb a 6900 XT az 1080 Ti-nál, közben hasonlóan fogyaszt,
    ha kell a kakaó, nézd meg mikor jön ki a matek, hogy 2x drágábban 2xer gyorsabbat kapj.
    Annyi, h azt is mérlegeld, hogy új, garis kártya, kontra régi, amin lehet már gari sincs és bármikor elromolhat.
    Szóval én nem venném szigorúan a 2xeres felárat :U

    Krisz0418:
    még szép h nem váltottál 1080 Ti-ról 2080 Ti-ra, talán 30%-kal erősebb nála? Közben jóval-jóval drágább is volt, nem is értettem kik vették akkoriban a 2080 Ti-okat :U
    Ma ugye 6700 XT/6800 szintet tud, ill 3070/3070 Ti szintet nagyjából a 2080 Ti, legalábbis itt nagyon közel vannak egymáshoz a kártyák teljesítményben.
    Én a magam részéről 1440p-re már enyhén karcsúnak érezném az 1080 Ti-t, na meg sztem jobb még működőképesen eladni a gari nélküli időzített bombákat (én összes használt gari nélküli elektronikai cuccra ezt mondom :DDD ).
    Ugyanakkor DzsannyX ha most megfelel arra amire kell az 1080 Ti, én legalább 6800 XT / 3080 vonalban gondolkodnék, h tényleg érezhető upgrade legyen.
    Hardveraprót pedig ajánlom figyelmedbe, rengeteg zsetont foghatsz bolti árakhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák