Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitee

    aktív tag

    válasz ßrainiac #8397 üzenetére

    Nekem a Fortnite is droppol mint a veszedelem... Viszont Single player játékok ilyeneket nem csinálnak...
    PUBG az nekem is borzalom, azt épphogy elkezdtem, hagytam is mert rohadtul zavar az akadás. Ebben a játékban és a Warzone-ban is teljesen mindegy, hogy totál minimum vagy maximum a grafikai beállítás, ugyan azt csinálja, ugyan úgy droppol.
    Viszont itt jön az a tábor, aki állítja, hogy neki tökéletes, soha semmi röccenés, vagy akadás.
    Munkatársam egy régi 2gb vram-os 7***-es szeriás Radeon kártyával próbálta, és állítása szerint semmi akadás, tökéletes.
    Nekem Overlay szerint, 8160mb Vramot evett a Warzone játék közben, 11-12gb ram használat mellett...
    Most vagy én vagyok ennyire kukacos, és mindem zavar, vagy másokat nem zavar semmi és a kevésbé jó is tökéletes, de ha átmennék megnézni elhánynám magam a látottaktól, vagy nekik valóban semmi gond, és tényleg nálam nem oké valami.
    Avagy szimplán túl sokat várok el azzal, hogy normálisa fusson, nálam legalábbis...

    Ahogy néztem meg lehet oldani, hogy menjen a legújabb 2020-as driver a régi kezelőfelülettel, amiben még az FRTC is benne van.
    Erre lehet este ránézek.

    [ Szerkesztve ]

    "Life before death, strength before weakness, journey before destination."

Új hozzászólás Aktív témák