Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 19Lacus78

    csendes újonc

    válasz Create. #5286 üzenetére

    Na szevasztok, fejlemények tegnap óta. Sokadszorra lefuttattam a vga pucoló progit, csökkentett módban, ahogy kell. Előre leszedtem az AMD drivert, hogy a gépújraindítás után még a netre se kelljen felmennem. Pucolás, újraindítás, azonnal telepítése a legújabb drivernek, és láss csodát, indul a játék! Directx alatt is, vulkan alatt is, alsó csík eltűnt, gyönyörű a grafika, boldogság van. Két órát nyúztam a játékot este, kifogástalanul működött. GTA szintén, total war szintén. Ma indítanám a játékot, és kész, megint halál van. Elindul, be is tölt, de már a töltőképeknél kifagy a kép. Asztalra kilépek, onnan vissza, akkor a főmenüt látom, belépek a storyba, és ismét fagyás, de a játékot betölti gond nélkül. Ismét asztalra kilépés, onnan vissza, betesz a játékba, ami gond nélkül fut, de ahogy megmozdítom a karaktert billentyűvel, vagy a képet egérrel, kifagy, kimerevedik a kép. De a hangokból hallom, hogy maga a játék megy. Valamivel ütközik az AMD driver, de én ehhez már nagyon kevés vagyok. :O

Új hozzászólás Aktív témák