Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz Rick4 #1670 üzenetére

    Hm én dögöljek meg de nem érzem lasabbnak öcsém gépét sem(rendszer alatt: netezés word stb.) pedig az egy 7éves Athlon 64 X2 4200+os proci:) A rendszer pattogását sokkal jobban befolyásolja egy SSD mint a procik.

    Superpi hm...egy single threadre fókuszáló bench nem érzelem relevánsnak,mint ahogy te sem az általam feldobott grafikont. Fogalmazzunk úgy,hogy amiben neked fontos abban nem gyorsabb vagy picit lasabb,de ami én használok, tömörítés videovágás,konverzió abban jobb a 4 magos A10.

    Fogyasztás..tudod te is hogy az Intel SPD-vel(ennek ellenére marketingben TDP szerepel) míg AMD TDP-vel számol így már némi csúsztatás itt is van. Az pedig hogy 100W TDP...jó ha az esetek 90%-ban 80% köré hajtoma procit,ergo szinte soha nem éri el a 100W-os fogyasztást, bár tény hogy egy Pentium 50W-os "TDP"-jéhez képest lemarad.

    Mihez képest rága..a vele egy szinten lévő i3 sem 18K...innentől megint nem releváns a pentium árcéduláját mérni az A10-hez.

    Lassú semmivel sem lassabb mint az általad említett proci, egy 5800K meg már 10-15%al gyorsabb is lehet.

    Nekem is van bőven saját tapasztalat,és azért Oliverdáék által közölt procitesztes eredményekre sem mondhatóak hogy nem vehetők figyelembe ha 2 procit hasonlítunk össze.

    De ez megint csak egy Intel és egy AMD párti ember vitája :D

    Egyben azért egyetértünk szvsz mindenkinek az lenne jobb ha AMD megerősödne és így nőne a két cég közt az árverseny.

    Én megértem a döntésed és használd egészséggel a Pentiumot,mert jó proci az is:) én meg elvagyok az én szar kukába való Intel ellen sz..t sem tudó AMD 5800K-mmal meg a hülye WoT játékommal:)

    [ Szerkesztve ]

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák