Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Fred23 #82612 üzenetére

    Igen, fura módon azokból az időkből rengeteg mindenre emlékszem (sokszor jobban mint arra hogy pár hónaja mi volt), későbbről meg már írásos emlékek is vannak. Bár a középsuli, főleg úgy tizedik végétől nekem intenzív, erőteljes, érdekes és jó időszak volt, amire amúgyis szívesen elékszem.
    Meg már akkoriban képes voltam mindenkinek megjegyezni, hogy pontosan milyen gépe van. (vannak akikére még most is emlékszem)

    Hát, az a helyzet, hogy akkor az a memória nagyon jó áron jött, és fogalmam sem volt még, hogy mennyi ideig tudom majd így szerezni a cuccokat (évekig működött a dolog végül), így hát lecsaptam rá, mondván a suliban úgysem kérték a pénzt. Talán el is felejtik... bizakodtam.
    így lett egyébként 128-ból 640MB RAM az 1700-as Celeronomban (és pont ennek az időszaknak állít emléket a 640 a user nevem végén!). (Bitang jó időszak volt egyébként, az életem minden területén, ahogy ma is fogalmaznék : Akkoriban mindig sütött a nap, és mindig vidám voltam. De meg is volt rá az okom. )

    Végül a történet jól jött ki, mert 2 évvel később ingyen meglett ugyanaz a papír. :) abszolút jól jártam, hogy elköltöttem a vizsga árát, még ha anyámék mosolya akkor nem is volt őszinte :DDD

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák