Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz FoxiestFox #80435 üzenetére

    Ez egy alapvetoen osszetettebb kerdes. Tobb "problema" is van. Az egyik fizikailag maga a keyboard, ha olyan a bennelevo mikrovezerlo/huzalozas/felepites, akkor osszeakadhatnak a gombok, en nagyon regen talalkoztam ilyen keyboarddal (bar igaz, nem sok keyboardot vettem az elmult 20 evben). Szerintem sokkal gyakoribb, az USB HID 6-os limitje, megpedig azert, mert 1 packetben, osszesen 6 db. nem modosito billentyu lehet lenyomott allapotban. 6 key pedig nyilvan nem eleg, ha ketto ember akar egy keyboardon Mortal Kombatot vagy Street Fighter II-t jatszani. Ha jo a keyboard, es jok az USB descriptor mezok (tehat nem valami utolso szemet a gyarto), akkor a Windows a betoltodese utan/kozben szepen lekapcsolja a BIOS keyboard funkcioit majd miutan betoltodott a 32bites driver, maris mukodik egyszerre tobb, mint 6 lenyomott gomb. De ehhez az kell, hogy klappoljanak az informalis dolgok.

    Nekem sose volt allando jelleggel egyebkent kapcsolos keyboardom, mert vagy visszavittem, ha veletlenul olyat sikerult venni, vagy ment a kukaba. Egyszeruen nem birom a hangjukat, mert tul hangosak.

Új hozzászólás Aktív témák