Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz jokeph #98661 üzenetére

    7900 venticsere volt, mivel a 20mm magas RGB nem fért el néhány hardveres set esetén, ezért 15mm magas OP1 venti került sufni rögzítéssel a helyére, fordulat magasabb, lapátok hatékonyabbak, de a legjobb előrelépés, hogy végre a próbaállomáson jó hűvös lehet a szoba hőmérséklete. Ez kritikus az overclock szempontjából, meg hát magamnak is ez már elfogadható hőfok, északi típus vagyok, nyáron a 30-40 fokban nemcsak a gép, hanem én is lefagyok :DDD
    Persze ilyen kondíciók mellett a 7900GS is többet megy, de automatikusan a proci is, emiatt van még tartalék, lehet esetleg hogy mégtöbb pontot tudok elérni.

    Bíztató konfigok, Nálad látom hogy a 98528- ban levő resultokat le tudod lépni :R :C , módszereinkben lehetnek eltérések, de végülis a puding próbája az evés.

    2000/2001SE-ben mennyit hozott ? : az eddigi legjobb kombinációkat linkeltem a #98528- ban, majd mindkét kártyával kiegészítem a listát. 1650/2001 talán nem várható magasra, bár a moddok lehet megteszik hatásukat, 7900GS/2000/XP lehet egész jó, ez a kártya van bent, lemérem talán még ma.

    Valamiért nem találtam 99MAX-os mérést a 3300X-el : Zen2- vel az alapmoddok telepítése után már szemre jól fut a 99, de 0FPS a kijelzés, erre jött nemrég az mkarcher NOTSC korrekció, ez javítja a hibát. Lehet hogy emiatt nem is tudtad lemérni :U

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák