Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz neduddki #9144 üzenetére

    Volt, amit sikerült egy kis kaparászás után megmenteni, ami lényeges volt, lementettem, pont most akartam írni! :DDD

    Szerintetek milyen rendszert rakjak a szervergépre? Tulajdonképpen még nem tudom, hogy mit fogok vele kezdeni, csak úgy kaptam! :DDD Egyelőre a windows server 2003 és 2008 között vacilálok. Jah és egyelőre winfost tennék rá, úgyis van MSDNAA-s kulcsom bármilyen windows termékhez, de amugy később lehet valamilyen linux megy rá, de a windows server oprendszereket is szívesen megismerném (még ha hajtépés is lesz belőle) :)

    Jah és ha a 775-ös szöveget nekem szántad, akkor ha még nem mondtam akkor mondom: socket 603-as a procija.

    Szerk: Szerintetek akkor a wildcat kártya a hibás benne? Csak mert nem szívesen dobnám ki, nem lehet, hogy a biosban van vmi elállítva az AGP slottal kapcsolatban? Csak mert több AGP-s karival is próbálgattam a gépet.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák