Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    OFF
    A modern gépem bővítése, bár a Zen5 is már vagy 3 éves technológia, asszem, de az AF 2019- ben (vagy 2018 :U ) debütált.
    Lóvét az ERedről úgy is el kell költeni dec 31- ig, tehát már berendeltem, és a mostani árak mellett maradtam a belépőszintnél. GTX285 félretro ki, a helyére pedig :

    Nagy a káosz a típusok/fotók között, de természetesen a 6 pines +tápost vettem, van amelyiken ez nincs, nem akartam hogy minden villanyt a buszról vegyen, ráadásul ez olcsóbb, ezt nem értettem miért :U

    RAM- ot is kaptam pont ugyanolyan kittet, mint ami benne van. Bővítés 32GB- ra, nem használom ki sztem, de így feelingesebb a gép :B

    Mikor már megrendeltem, akkor meg jött ajándékba egy Fury kit is, ez majd jó lesz a 2011- be :

    A gép így véglegesítve (hangkátya nincs a képen, az SB XFi HD USB- vel használom, mATX lap, nem is férne el, takarja a másik buszt a video):

    innen ON, mivel retro teszt :
    Win10 alatt a 2003 procitesztje beszaggat, ahogy már tapasztaltuk :

    Win7 alatt már rendben van, a pont is magasabb kicsit :

    128bites video : előnye a kis fogyasztás, alacsony hőfok, hátránya a kisebb teljesítmény, de nekem sztem bőven elegendő lesz, retro gamek :DDD jól mennek Win7 alatt.

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák