Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    Jelentem túléltem a Halloweeni bulit (fantasztikusan jó volt!), és már regenerálódtam is, így a fórumozási képességeim is visszatértek. :D
    Tegnap még buliba indulás előtt, kis itthoni alapozás közben (igyunk mielőtt inni mennénk) az Athlon XP noszogatása volt a téma, el is ment az idő némileg, úgyhogy már postolni nem volt időm a bátran leghidegebb fűtetlen szobában elért eredményt.

    Nincs most kedvem visszakeresni Dartsunnak volt egy olyan írásda amiben írta, hogy akkor vár majd egy 2700MHZ körüli képet, nos ez jutott eszembe tegnap, azzal a kieggel "így jó, vagy akkor most tekerjem lentebb az órajelet? :D "

    Ez hideg szobás léghűtős, maximális venti fordulatos tuning 1.88V mellett. Teszteket nem futattam, csak behoztam ennyin, odaírtam mellé egy kis üzenetet, fotóztam aztán pár perc múlva kikapcs. Azért sima alap léghátővel ekkora órajelen már remegne a lábam, tegnap is csak az alapozó folyékony bátorság miatt mertem ezt így megtenni.
    Ezt amolyan beköszönésnek kell kezelni :D

    Egyébként ez új, mert ilyen durván magas FSB-n még ilyen magas órajelen soha nem is járattam ezt a CPU-t

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák