Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Bile Demon #74681 üzenetére

    Nem kompatibilis a 2 vezérlő. 486 után ha egy modernebb gépre csatizod valszeg nem fog menni. Írtam is hogy az IDE-SD- ben levő SD kártyát mindíg hozzá kell partícionálni, formázni az adott vezérlőhöz.
    És még pld egy +tapasztalat is. Az SS7 konfighoz setupolt SD kártyát (bootdrive, DOS/Win98) kivettem, átvittem a használós nagygépbe (Win8.1), hogy a rajta levő tesztkép-mentéseket felmásoljam a vinyójára. Amint bedugtam a kártyaolvasóba, a Win8.1 rögtön kidobta hogy a meghajtó hibákat tartalmaz, automatikus javítás. Valamit csinált, tartott vagy 2mp- ig, a képmentéseket fel tudtam másolni, így nem is foglalkoztam vele. Csak akkor jött a pofáraesés mikor visszatettem a retro gépbe, nem bootolt róla többé, a meghajtót látta, ha vinyóról bootoltam a tükörmentést, rendben lehetett kezelni a filerendszerét, csak a bootolási képessége szűnt meg. A szokásos megoldások, Fdisk /mbr, stb sem javította, így vissza kellett Ghostolnom a tükörről. Azóta külön pendriven hordom át a mentéseket, pedig praktikusabb lett volna csak magát az SD- t kikapni, vinni...

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák