Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz flymi #54869 üzenetére

    Simán megesik.
    Eleve öreg kártyák, ráadásul az ultra órajelen járó 6800gt már elég melegedős széria volt, gondolom nem az ultra hűtője van rajta..
    Lehet el volt gyengülve már a chip forrasztása a panelen. Ilyenkor mondjuk hidegen jó, melegen vetemedik egy kicsit a kártya, aztán ilyenkor indul újra a driver vagy van kékhalál.
    Az is előfordul, hogy postán nem megfelelően kezelik, hajjigálják, láttam már pár bicskanyitó videót erről.
    Most velem is megesett, hogy vettem egy HD5850 ATI-t, az eladónál saját szememmel láttam hogy működik, 3d tesztet is futtattam ott. Beraktam a kocsiba magam mellé a másik ülésre, hazavittem, aztán se kép se semmi. Ezerszám van ezeken felületszerelt alkatrész alig felforrasztva, tényleg elég sokszor csak egy koccintás.
    De volt régen olyan is, hogy a 8800gts, amit újan vettem 2 hét alatt megadta magát, csíkozott össze vissza. Szerencsére szó nélkül azonnal cserélték a polcról.
    VGA gyűjteményemben is van olyan kártya, ami hibátlan volt, aztán egyszer csak elkezdett szemetelni. .
    De olyan is volt, hogy mikor megvettem a kártyát csíkozott, aztán pár hónap után beraktam újra a gépbe, és akkor "megjavult", persze az sem számít tökéletesnek.

Új hozzászólás Aktív témák