Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz #95904256 #997 üzenetére

    Hát ebben nagyon nem értünk egyet, mivel a K8 is a te szavaiddal élve"baromira el van találva". És abban az árkategóriában igenis jobb, jobb a memóriakezelése, konvertálásban, tömörítésben alázza az E2xxx-es PDC-ket. Tudom hogy így van, mivel nekünk van E2200-unk, ismerősünknek X2 4400-a, és SuperPI kivételével, értem ezalatt a játékokat döntő többségben veri a kis PDC-t. Nézd meg a tesztet itt PH-n, amiben az E4300? van tesztelve. Ott össze van hasonlítva az AMD-k el, de csak a 4000-el. Most már árban egy Phenom lenne az ellenfele, de egy E2xxx-et még az X2 4000 is elver. Akkor még nem is beszéltem az X2 5xxx-ről. A Phenom is jól sikerűlt, én használtam Quad-ot (Q6500-at) , és Phenom-ot is (9600-at, nem javított példányt), és a Phenom-nak sokkal nagyobb volt a tartaléka. Ha ment pl. a konvertálás, tudtam közben netezni, és kisebb játékokkal, mint pl. MM2 játszani. C2Q esetében már ez nem ment. Igaz hogy gyorsabban konvertált vmennyivel, de ez sem volt igaz mindig, de közben másra nem lehetett használni. WinAVI-ban pl a Phenom tuti nyerő. Phenom II sajnos még nem járt nálam, így arról csak netes tesztek alapján tudok nyilatkozni, és ár-értékben nagyon eltalálták, nem beszélve a kompatibilitásáról a régebbi lapokkal.

Új hozzászólás Aktív témák