Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mardel

    őstag

    válasz Asbee #10123 üzenetére

    Nem én adok 1.5 Voltot hanem a BIOS álíltgatja és a vrm is köszöni szépen de jól van.
    TurboCoret akkor kapcsolod ki mikro tudod mit csinálsz és miért.
    Csak fx szériák között is más az alap feszültség. Más az fx-8120 alapfeszültsége TurboCore-al és más a 4100é.
    Gondolom az alaplap is azért kapta meg rá a bios frissítést mert megnézték hogy mik a feszültség követelményei az fxeknek és hogy mennyire tudja telejsíteni. Ha nem akkor nem kap fx kompatibilitási frissítést rá, szerintem.

    Tehát magyarán most azt tervezed vele hogy lebutítod a prociját azzal hogy kikapcsoltatod vele a TurboCoret.
    És mondjuk visszatuningolnád a prociját a TurboCoreos értékre.
    Én nem strapálnám le az olyan embert aki nem igazodik el a biosban és alap dolgokkal nincs tisztában.

    Viszont ezt az 1.4125 V ez ennyi Turbo Core-al igen, de ha gondja is lenne vele még mindig be tudja vinni és gariba kicseréltetni mert nem a gyáritól eltérő értékekken mahinált vele.
    Nem azt mondom hogy ne csökkentse a feszt, csak azt hogy előbb azt nézzük meg hogy ahogy a legtöbb alaplap kezeli a 4100-at úgy mit produkál.

    Kápise?

    [ Szerkesztve ]

    Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Új hozzászólás Aktív témák