Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz doc #678 üzenetére

    nettó 70é is megérdemelnének némi ólmot. a munkanélküli segély volt 42k, mellette seft... és nem 8+ óra gálya.

    pesten nem irreális elvárás a min...100, csak a munkanélküliség... szégyenország, ez van.

  • edipqe

    senior tag

    válasz doc #678 üzenetére

    én ezt ugy szoktam kikerulni, hogy kodosítek:
    -és mennyire gondolt?
    -nem tudom megmondani, ahhoz a résleteket jobban kéne ismernem.
    -de mégis?
    -hát nem tudom, hogy mennyire sietős onnek, de eltudom mondani hogy mitol fugg.
    -mondja
    (itt szurják el mert azt hiszik, csak kodosítesz, persze igen de mégsem :P )
    hát hogy milyen dinamikus a fizetés emelés uteme
    ..hogy milyenek a munakkorulmények
    ..hogy milyen a juttatási csomag
    ..hogy van-e lehetőség nyelveket tanulni
    ..hogy milyen gyakoriak a kulfoldi projektek
    ..hogy milyenek a munkatársak
    ..hogy érzem majd magam
    ..hogy mennyi a benzinpénz
    ..hogy kapok-e notit
    ..mennyire elismert\kozismert a cég neve
    ..mennyire jutalmazzák a jo teljesitményt
    ..mennyire lehetek kreatív\innovatív
    ..mennyire burokratikus a dontéshoztali rendszer a cégen belul
    ..van-e céges kajálda..ott támogatott árak vannak-e
    a lényeg az hogy tuzdelj belel olyan dolgokat amik szubjektivek, hiába válaszol a tobbire, a hogy hogyan érzem majd magamat ...arra nem fog tudni válaszolni :DDD

    DE
    mivel bunkok általában a recrutingosok\HR esek
    ezért miután rizsáltál 10-15 percet simán megint megkérdik, mintha nem is kodositettél volna:
    -na jo de mennyire gondolt
    itt kell nagyon nyugodtnak maradni, és mondani, hogy amig az elozoeket nem tudod addig nem tudsz válaszolni.
    -na jó de mégis, kb mennyire gondolt?
    -hát mivel nem tudod ezekre a válaszokat....itt jon az okosság baromira nagy játékkal adod meg az osszeget pl: 180-280 netto
    igy nem az lesz hogy elrémiszted a naggyal, vagy hogy ráfázol mert tul keveset mondtál, és késobb ha mondjuk az ajánlatban adnak 200k-t tudod azt mondani hogy tobbre gondoltál. mert ha azt mondod a második harmadik korben hogy fixen: 187,300- és azt megadja a munkáltato, lámának fogsz tunni ha azt mondod hogy hát én tobbre gondoltam

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák