Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    válasz Atom #199 üzenetére

    Bankban ennek a banki moduljaival kezelheted mondjuk az ügyfeleket.
    Gyárban pl, a kimenő anyagok és bejövő raw materialokat tudod vele kezelni. vagy mondjuk ebben rendelhetsz meg egy alkatrészt ha tudod hogy az élettartama mindjárt lejár egy cumódnak. De akár müszaki leírást is mellékelhetsz ebben a rendszerben.

    lényegében vmi mozgását tudod vele egy adott rendszerben figyelni.. de nagyon sok mindenre használják!

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz Goose-T #555 üzenetére

    Ez felénk is így van, ha nálunk dolgozik egy mérnök utána, ha beadod a Cvdet a konkurenciához Jonson, Henkel, Unilever, csakazértis alapon felvesznek, akkor is ha nem kellenél éppen ;]
    Meg pl a GE is állandóan zaklatja a volt alkalmazottainkat, mert tudják, hogy ha MI felvettük akkor nekik is jó az emberke :))

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz petyus980 #657 üzenetére

    vasárnap ráérek Bp-en vagy szombaton este fehérváron és tarthatok neked angol interjut..ha gondolod.
    abbol sitty sutty megmondom mit tudsz.

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz doc #678 üzenetére

    én ezt ugy szoktam kikerulni, hogy kodosítek:
    -és mennyire gondolt?
    -nem tudom megmondani, ahhoz a résleteket jobban kéne ismernem.
    -de mégis?
    -hát nem tudom, hogy mennyire sietős onnek, de eltudom mondani hogy mitol fugg.
    -mondja
    (itt szurják el mert azt hiszik, csak kodosítesz, persze igen de mégsem :P )
    hát hogy milyen dinamikus a fizetés emelés uteme
    ..hogy milyenek a munakkorulmények
    ..hogy milyen a juttatási csomag
    ..hogy van-e lehetőség nyelveket tanulni
    ..hogy milyen gyakoriak a kulfoldi projektek
    ..hogy milyenek a munkatársak
    ..hogy érzem majd magam
    ..hogy mennyi a benzinpénz
    ..hogy kapok-e notit
    ..mennyire elismert\kozismert a cég neve
    ..mennyire jutalmazzák a jo teljesitményt
    ..mennyire lehetek kreatív\innovatív
    ..mennyire burokratikus a dontéshoztali rendszer a cégen belul
    ..van-e céges kajálda..ott támogatott árak vannak-e
    a lényeg az hogy tuzdelj belel olyan dolgokat amik szubjektivek, hiába válaszol a tobbire, a hogy hogyan érzem majd magamat ...arra nem fog tudni válaszolni :DDD

    DE
    mivel bunkok általában a recrutingosok\HR esek
    ezért miután rizsáltál 10-15 percet simán megint megkérdik, mintha nem is kodositettél volna:
    -na jo de mennyire gondolt
    itt kell nagyon nyugodtnak maradni, és mondani, hogy amig az elozoeket nem tudod addig nem tudsz válaszolni.
    -na jó de mégis, kb mennyire gondolt?
    -hát mivel nem tudod ezekre a válaszokat....itt jon az okosság baromira nagy játékkal adod meg az osszeget pl: 180-280 netto
    igy nem az lesz hogy elrémiszted a naggyal, vagy hogy ráfázol mert tul keveset mondtál, és késobb ha mondjuk az ajánlatban adnak 200k-t tudod azt mondani hogy tobbre gondoltál. mert ha azt mondod a második harmadik korben hogy fixen: 187,300- és azt megadja a munkáltato, lámának fogsz tunni ha azt mondod hogy hát én tobbre gondoltam

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák