Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CanibelZ

    aktív tag

    Sziasztok!
    Telefonon rendeltem régebben Xiaomi PowerBank-re 3 db szilikon tokot. Nem ékeztek meg egy hónapon belül, szóval írtam az eladónak és válaszolt, hogy várjak még, de ha nem érkezne meg a biztosítás lejárta előtt egy héttel, akkor írjak neki. Írtam, hogy nem jött meg, hosszabítsuk meg egy hónappal, mert lehet, hogy az ünnepek miatt nem jött meg. Megkaptam közben a csomagot, jók is voltak, szóval nyomtam az oldalon, hogy minden oké. Viszont másnap kaptam emailt, hogy visszautalták az összeget, és az eladótól is kaptam, hogy meghosszabította 30 nappal a biztosítást. :F Hol kéne írnom, hogy az Ali is tudja, hogy megérkeztek, viszont az eladónak ki tudjam fizetni az eredeti áron?

    Másik rendelésem nagyon pozitív volt. Két fülhallgatót rendeltem dec. 20-án, és úgy voltam, hogy majd január végére talán megkapom őket. December 30-án a postaládámban volt a csomag, benne a két fülhallgató. :Y :C Mindkettő faszán szól, most is az egyikről hallgatok zenét. Ha érdekel valakit és nem tiltott, akkor belinkelhetem a boltot, mert nagyon sok fülhallgatójuk van, a legtöbb talán a legolcsóbb is az ali-n. (Ugyan itt az egy Rock Zircon eladó, mert valahogy nem passzol a bal fülembe. :DDD )

  • CanibelZ

    aktív tag

    válasz kirkri #8515 üzenetére

    Most hogy kérdezed, szerintem te linkelted régebben, hogy telefonos app-on keresztül ennyire jön ki. Október 24-én rendeltem, szóval már jó régen. Most megnéztem, app-on keresztül is 1,22USD. [link]

    V/: Erre gondoltam én is, de ebből nem lesz valami "hátránya" vagy valami, mert hogy az Alinál úgy van bent, hogy nem kaptam meg?

Új hozzászólás Aktív témák