Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    válasz V/ #29633 üzenetére

    Most latom, hogy a sztori elso fele meg az ebayes kutyus topicba kerult.

    Tehat az elozo hozzaszolasombol kimaradt, hogy aznap, mikor miskolcra kerult a csomag, akkor en nem voltam otthon, es 18ora elott 10perccel felhivtam az ugyfelszolgalatot, hogy ok mit latnak, a postas sikertelen kezbesites miatt leadta e mar a postan, mehetek e atvenni (gyakran van ilyen, hogy a nyomkoveto lassan frissul, es a posta zarasa utan latom, hogy amugy 17tol mar a postan atveheto volt).
    Az ugyintezonek mar ekkor is valami gyanus volt, igerte, hogy utana nez, es vissza hiv. Ettol fuggetlenul en elmentem a kozeli postara, de valoban nem volt ott.
    Kovetkezo heten, talan 7-en hivott is a csaj, hogy nem talaljak a csomagot, de keresik. Utana 9-en jott a leveles postasunk, O tudott arrol, hogy a postan keresik a csomagomat, de nem talaljak. Nem sokkal kesobb megint hivott az ugyintezo, hogy kerestek mind a hozzam kozeli postan, mind a fo postan, ahova erkezik eloszor minden, de egyik helyen sincs, es javasolta, hogy emailben irjak panaszt. Erre eloszor kaptam egy valaszt, hogy levelem tovabbitjak az 1-es postavezetesnek, majd egy hettel kesobb, ma jott a fent lathato level.

    Tehat nincs se a fo postan, nincs a postan ahova tartozom.

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák