Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz #84490496 #28839 üzenetére

    Mai páros: pókhálósra tort digitizer, jó alap alatta + frankó ház, de feslő hangszóró süket. Első próba: főpanel csere. Semmi. Valószínű volt, de úgyis az kellett volna, ami darabokra tört elöl… okééé… akkor felpanel is… Semmi. Folyamat visszaragadnak az előlapba, megöl az ideg… hangszóró csere… Nem kapcsol be! :Y Felpanel vissza, nincs hang… főpanel vissza, felpanel csere, Nincs hang… közben ragad, mint az állat, hajlik ahogy szedem szét… felpanel csere… nem kapcsol be… :W Startégiaváltás: a két feslő paneli csatit kézzel nyomom össze… semmi. Közben a csaj pánikol, hogy "jaj megmondtam hogy ne szedjük szét, külömben sem tetted bele a sim-et, az úgy nem kapcsolt be…" Na mondom, most agyfasz, kész, elég… beba… rakom egy zacskóba és viszitek ahová gondolom… Szétszedem, csati igazít, akku lábak igazít… megy! Éljen! Nincs hang! Anyád már! "Rakd össze ahogy volt…" Na az nem megy, levettem a törött digit a másik lcd elől… Tovább hallgatom, az ebből nem lesz teló dumát… remeg a kezem az idegtől… csavarok egyet izomból az egészen… 112: engem kell elvinni, ha nem hallom mit akartok!!! Pls!!! Szól! Gyors csavar, gyors csavar, gyors csavar! Kihagytadafelsőgombottemarha… :W Szétkap… összerak… nincs hang… :Y:W Teker, gomb megvan, hang kép ok, Mivel tartozunk rész skip. Hagyjatokélniannyivalésatöbbi… mindenki örül. Jön a "van ám még egy Hua…" NEM ÉRDEKEL! Ok?! Elmennek…

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák