Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Zedroxine #22661 üzenetére

    Várd meg majd az igazi szakikat, de azért a véleményem én is leírom ha nem baj.

    -Mindenképp törekednék a külső szűrőre. Lényegében ha nem a földre rakod az akit akkor alatta el kéne hogy férjen. Kivéve persze ha komódra rakod, de az meg nem feltétlenül bír el egy 120as akit. Azért próbáld szerintem megoldani a külsőt. Azért mondom ennyire mert jelenleg én mindkettőt használok. A 100asba nekem is belső van, és komoly problémám nincs vele, de azért rá kell dolgozni egy kis aljzatporszívózással meg gyakran is kell tisztítani.

    -Nekem nem volt még sose ilyen szettem, de ahogy olvasgatom vagy ez, vagy az gyenge lesz benne. Azért meg venni egy kész szettet hogy még költsél rá, semmi értelme. Ha költséghatékonyan akarod megúszni akkor nézegesd az akciókat, ne konkrét boltból vedd az akit hanem csináltasd egy szakival meg figyelgesd a használt aprót.

    -Szerintem ez mindegy..amelyik neked szimpibb. Nekem T8 van, valakinek LED. Annyi hogy a napokban pont mondta valaki hogy a LED-ek hamar veszítenek a fényükből ami gáz lehet, és hát egy neont könnyebb cserélni mint egy LED sort.

    -Sügereket én nem ajánlanék akkora akiba...legalábbis nekem mindenki azt mondta hogy legalább 300as kell nekik mert van helyigényük. Nem bántam meg hogy hallgattam rájuk mert mikor 1-2 alkalommal beindulnak akkor aztán kell a hely nekik :D Ha nem bírod az elevenszülőket akkor mondjuk egy dús növényzetű Neonhal + Vitorlás kombinációt tudnék elképzelni. Mondjuk 15 Neon meg vagy 5 Vitorlás.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák