Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Kvazár #4880 üzenetére

    Tapasztalatom sajnos nincs a termékekkel de a Hydor és a Tetra amilyen márkákat említesz ezek legjobb tudomásom szerint a mai napig jónak számítanak csakúgy mint az Eheim a JBL és a Sera is (bár a Seraval kapcsolatban azért olvashatók vegyes vélemények).
    Gagyinak mondják az AquaElt vagy például a Resunt. Én eme kettőben utazok :D
    Mielőtt levegőztetőt cserélsz próbáld meg, hogy egy sima mosogatószivacsra rászigszalagozod a levegőztetőt a földre vagy a polcra ahol van a kicsike. Nekem a legalja Resun van :) -szidtam is itt korábban a hangja miatt- de szivacsra rátéve, fa alapra ráragasztva elmegy. Nem állítom, hogy hangtalan de engem így már nem zavar :N

    A tisztításra:létezik porszívó is, de a garnélák vagy a Corydorasok is szépen takarítanak (csak utóbbi fajjal volt még eddig tapasztalatom, de nagyon szépen takarítanak szerintem...sajnos a képen látható moháim még fényszűkében nem voltak :B )

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák