Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz Petyus87 #8087 üzenetére

    Arra céloztam hogy nekem is Canon van, és tudom hogy eszi az aksit. Nem vagyok benne biztos hogy a zoom annyira zabál, szerintem az LCD az biztosan sokat eszik.

    Igen, BC700 az IPC1L. Én azért vettem BC700-at mert olyan céget kerestem, ami normálisan szállít ki, tehát nem akkor amikor ő akar (conrad), hanem van valamiféle egyeztetés. Ez a topik erről a töltőről szól gyakorlatilag ahogy látom. Feszültségváltozást érzékel, hővédelem van benne, és LCD kijelzőn keresztül lehet élvezkedni a pontos adatokban, többféle programja is van.

    Hátránya szerintem hogy zsúfolt nagyon, így a hő nem nagyon van hová vezetődjön ha sűrűn rakod bele az aksikat, nem véletlenül 700mA a max árama. 3V-os tápja nem épp népszerű, szivargyújtót biztos nem szereti. A "test" mód töltéssel kezd, ami értelmetlen, mivel NiMH-nál általában van memóriaeffektus. A komolyabbik töltő amit itt emlegetnek az a MH-C9000. Na ez már képes csak kisütni (kisüt és kész). Viszont nincs kisüt-tölt módja, amiben viszont előnye van a BC700-nak, hiszen ezt kiválasztva úgy történik a töltés, hogy a memóriaeffektus minimalizálva lesz, egyetlen gombnyomással. Röviden. De ha rákeresel a topikban ezekre a töltőkre olvasgathatsz kedvedre.

Új hozzászólás Aktív témák