Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz BullZeye #4036 üzenetére

    "Na jó, de ennek változnia kéne nem? Mármint lefut egy Charge, aztán Discharge, itt jön egy Érték, aztán megint Charge és Megint Discharge :D viszont az érték ugyanaz és nem változott, ez is akkor normális?"

    Refresnél az utolsó kisütés értékét mutatja végig.

    "Jah és az mennyire normális, hogy zöld Varta Accu ami 2300mAh- és most jeleneg 3.13Ah-t ír a készülék?"

    Ha magas értéket ír töltésnél, akkor az nem betöltődött, hanem hőként távozott, mert magas a belső ellenállása az aksinak.

    "És még 1 kérdés, ha van egy akksim, amit most vettem, és kíváncsi vagyok, hogy kibontás után, a 2010 júniusában gyártott "alacsony önkisülésű" Tronic akkuban mennyi craft maradt, azt hogy nézem meg? Mert ugye ha Discharge-ra nyomok, akkor automatikusan el fog indulni a töltés, ahogy végzett a kisütés."

    Én például berakom este 10kor, majd másnap délután megnézem és látom, hogy már négy órája tölt, ebből kiszámolom, hogy 14 óra volt a kisütés 100mAh-val, így 1400mA töltés volt benne. De ha már csepptöltés megy, akkor már nem lehet kiszámítani.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Új hozzászólás Aktív témák