Hirdetés

Aktív témák

  • karikusz

    tag

    Sziasztok!

    Slopavitsova felhasználóval tessenek vigyázni. Egy pár hónapja van csak regelve, és nem leinformálható! Jelentkezett egy hirdetésemre, hogy 2 Ati kártyát cserélnék 1 Nvidiára. Mindenképp azt akarta, hogy mind a két kártyát adjam fel postán neki, Ő meg feladja az Övét. Én megírtam neki, hogy az olcsóbbikat feladom előre (ennyit még megreckírozok), ha megérkezett akkor nézze meg, hogy megfelelő-e a minőség. Ha mindent rendben talált akkor feladja az övét, és amikor az nekem megérkezett akkor feladom a második kártyát (próbáltam korrekt lenni). Ez valahogy nem tetszett neki. Megnéztem, hogy egy hirdetésre válaszolt, ahol egy 5000Ft-os joy van jegelve a számára. Kérdem én. Ha egy 5000 Ft-os joy-t nem tud kifizetni akkor hogy lehet egy több tízezres videókártyája? Szóval eléggé sántít az egész. Egy szó mint száz vigyázzatok Slopavitsova felhasználóval...

    Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

Aktív témák