Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Mcray #1606 üzenetére

    Hop-up guimi cseréje nem olyan nagy durranás, nyugodtan hozzáfoghatsz. Ugye, egyszerű levenni az AUG-ról a csövet. A végét két csavar fogja a hop-up kamránál két oldalról. Azt kicsavarod és az a nem túl erős rugó ki is tolja a csövet hop-upostól. Az eljárás egyszerűnek hangzik: mindent szedj le a csőről, aztán rakj vissza. :D A hop-up állítását szolgáló tekerhetű gyűrű mögött van egy kisebb másik, amit elég egy 1/8-ad fordulattal elfordítani és le is jön, majd az állító gyűrű. Aztán kilököd a kis fém pöcköt, ami a gumit lenyomó műanyag rudacskát tartja. Ami fontos: a hop-up gumi gelső felének hosszában egy vékony kiemelkedés van, ami a csőbe vájt horonyba illik így biztosítva, hogy mindig függőlegesen álljon. Illetve a gumi belső falán van egy dudor, ami benyomódik a csőbe, ezt nem közvetlenül a műanyag rudacska tolja, hanem egy kis gumi hengeren keresztül. Azért írom le, mert fontos, e nélkül nem műxik, illetve ha erre ne figyelsz, nem fogod tudni összerakni. Kb 15 perces művelet.

    BaKeSZ87: Nem tudom, évadzárón leszek-e, de egy nagydarab fickót keress CA Szeyr AUG A1-el és zöld fejkendővel. Nem írom, hogy szemüveges vagyok, mert ott mindenki az lesz. :))

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Mcray #1606 üzenetére

    Ja, elfelejtettem: hideg igenis igénybe veszi mind a fegyót, mind az akksit.
    Ugye a fém alkatrészek lehülnek, ledermednek, könnyebben törnek, de a fogaskerekekkel nem szokott baj lenni, nagyon sok gyári JG-ben látni már CA logóval ellátott fogaskereket.
    Az akksi viszont, amit hozzá adtak vagy nagyon szar, vagy törődést igényel. mivel kicsi a teljesítménye, ezért nincs benne annyi tartalék, hogy a hideggel is elboldoguljon. Jó tanács: az első lövésig ne vedd ki a zsebedből az akkut! Tartsd melegen, amíg el nem kezdődik a játék. Ha a belövés és a játék közöztt is számottevő idő telik el, akkor inkább tedd vissza a zsebedbe az akkut.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák