Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudiii

    csendes tag

    válasz Coccolino_O #31020 üzenetére

    Igen igazad van. Használt zsákba macska, ha nem ismerőstől veszed nem tudod előéletét nem beszélve rejtett hibákról. De ha nem háromszor lőttél volna vele hanem 20x-40x annyit vele lehet más utóérzésed lenne. :\ És igen valamennyit mindig bukik az ember ha túlad valamin, de ez az amit ki kell, hogy pótoljon az élmény amit addig szereztél, éltél át vele amíg megvolt. :) De ha az van amit mondasz nálad, még akkor is jobb mint ha rajtad rohad, ha érted. Én vásárlásnál amennyire lehet előre szoktam számolni majd túl tudok e adni rajta úgy ahogy szeretnék. Például mikor sniper vettem nyílván rengeteg tényező és eshetőség szóba jött minden téren. És akkor már ha picit is, de számoltam azzal egy ssg-t bármikor hamarabb elvisznek mint1 vsr,jg,m24 vagy bármit amiben minden kicseréltek és még lehet op is, de kitudja hogy passzol benne éppen minden. Nekem nem a brand volt a lényeg nem azért vettem, de soknak elég az, hogy novritsch. :S Mtw nél bazáron megnéztem hány hpa puska van eladó 2 volt, mind2őt felhívtam érdekelt csak a regulator. Mind2 már tuladott mindenen és az 1ik egy ilyen vulcan minigun volt 3 kiloért amire én azt mondtam volna itthon ez tuti nagyon sokáig nem viszik el. Így úgy számolok ha egyszer megválok tőle, azt korrekt áron tehetem és viszonylag hamar elviszik. Arp9emet mondjuk használtba vettem 45ért, mondjuk ráment egy 40es még. Új ára most 70 körül, igen itt nem oylan jó a matek ha majd megválni szeretnék tőle, de ha azt nézem 2 évig nyúztam megannyi játlékon és imádtam-om rengeteg élménnyel gazdagított. Azért tartotottam meg másodlagosba. Tényleg minden játékon megdicsérte valaki ismeretlen pár szóba (9milis tárak, tárfészek meg nem standard mp5 kinézet,) nem egy tucat így itt se félek ha meg kell válni majd tőle.
    Rengetegen mondjuk azért nem tudnak szerintem megvállni replikájuktól olyan arért amit tényleg megérdemelne mert le van festve. Sokszor ocsmányan, de ha még szép is a szép relatív mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák