Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoola

    tag

    válasz Lacuss20 #17710 üzenetére

    Első körökben nagyon hamar kiszedtek a srácok :D Ilyen dzsindzsás erdős helyen voltunk, 3 kicsi romos épülettel, amit benőtt a gaz, jó volt :)

    Az első találat rajtam még kicsit fájt is, zászlót kellett megszerezni és becsúsztam az épület mögé egy dombról, de kb. rögtön kaptam egy sorozatot a seggemre egy AK-ból, szépen csípett :D A végén már jobban ment, az utolsó nyertes találatot én szereztem :P

    A legnagyobb negatívum a melegen kívül a pára volt, talpig felöltözve hamar elért engem is a 30 fokban. A védőszemüveg jó volt és nem is az párásodott, hanem a sima dioptriás szemüvegem, úgyhogy aki ilyet nem hord, de izzadós, simán ajánlom ezt a Bollé X500-at, másodszor kaptam egy sorozatot a szememre kb. 3-5 méterről, és meg se karcolódott. A sima szemüveggel nem tudom, hogy tudok-e bármit is csinálni a pára ellen, de nem hiszem :(

    Az egészet összevetve tetszett az egész, a G36 is jól vizsgázott, full gyári állapotban is nagyon szépen lőtt.

    Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

Új hozzászólás Aktív témák