Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The.Bali

    aktív tag

    Sziasztok!

    Adott egy Samsung G2 Portable USB-s külső merevlemez, amit bármilyen géphez csatlakoztatva (hátsó USB portba) a merevlemez házon található LED csak villog és a Windows használhatatlanul lassú lesz. A merevlemez tipusát a Windows felismeri, de rendkívül lassan telepíti a driverét, majd 5-10p elteltével feljön egy ablak hogy formázni kell a merevlemezt. Olyan lassú lesz a Windows a merevlemeztől, hogy a Start menü is a kattintást követően 5mp mulva jelenik meg, alkalmazások is 5-10mp elteltével nyílnak meg.

    A HD Sentinel szerint 99%-os a kondíció, 1-2 gyenge szektor található csak a merevlemezen. Sajnos vannak rajta fontos adatok is, ezért kérném tanácsotok hogy mit lenne javasolt ebben az esetben tenni? A merevlemez ahogy olvastam saját USB csatlakozóval (saját samsungos vezérlővel) van ellátva, nincs rajta szabvány SATA port, így nem tudom ház nélkül használni. Az adatok mentését addig nem is tudom megkísérelni helyreállító programokkal amég igy be van lassulva az operációs rendszer a merevlemeztől. Mit kellene csinálnom vele?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák