Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noobi

    tag

    Sziasztok! Tegnap jött meg az 5920-asom.... Tehát beléptem az acer gépek tulajainak népes táborába :) Hát igaz ami igaz... elég beleszokni ebbe a Vistába... eddíg még más gondom :) nem is volt vele.... remélem nem is lesz.... Egy kérdés viszont lenne... nem volt még notim, és érdekelne, hogy amikor hálózatról megy a gép kell-e csinálni valamit az akkuval... vagy semmit? Mert kiírja, hogy akku teljesen feltöltve..... A gép paraméterei a megszokottak, csak annyi különbséggel, hogy ebben a 250 Gigás vinyó van.... viszont ha már a vinyónál tartunk lenne még egy kérdésem :) kikapcsolásnál kattan egy kicsit.. ha ugyan felfogható kattanásnak... (nem hangosan)... és néha amikor tölt róla is van ehhez hasonló hangja, mégpedig az olvasás ütemében...de valamikor hiába olvas róla semmi hangja... bármilyen olvasási vagy egyéb hibát nem véltem felfedezni.... ez csak az én tudatlanságom, hogy nem tudom milyen hangja kell lennie egy laptop vinyónak, de azért gondoltam megkérdem :B csekély dolog, csak érdekelne, hogy törvényszerű-e.
    Az észrevételt előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák