Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz andronymus #4591 üzenetére

    - mennyire van értelme ennek a gamer szék dolognak tényleg olyan kényelmes mint ahogy előadják?
    Igen kényelmes, de nem kell túlgondolni. Egyikben sem lehet felállás nélkül 8-10 órát ülni, ill nem javasolt.
    - fontos , hogy legyen fej és derék párna? valaki használja és dicséri vagy első dolog ami a sarokba köt ki?
    Egyéni preferencia, hogy ki szereti és ki nem, sztem mindkettő hasznos tud lenni.
    - A műbőr vagy szövet a jobb? nem izzadtok bele nem tapadtok bele? nem jobb egy szövet?
    A szövet jobb szerintem, műbőrbe hamarabb beleizzadsz nyáron. De vannak jó minőségű PU-s székek.
    Számíthatok minimum 10 éves szolgálatra vagy ne is álmodjak róla?
    Hamarabb szétmegy, a gázrugó nekem 1,5 év után meghalt az AK székemben. A karfa szétfoszlott 4 év után. De a szövetborítás csak megkopott.
    Titan széket nem ajánlanám ehhez a mérethez, én 193/112 vagyok, de néha kicsit nagynak érzem. A benne lévő szivacs pedig elég masszív (kemény) Az eredeti árát nem adnám ki érte.
    Viszont beépített deréktámasza van, a kartámla minden irányban állítható, a talapzat nagyon masszív. Én legalább 5 éves élettartamot várok tőle.
    Noblechairs székek nagyon jók, főleg mivel tele van vele a hardverapró 85-100ft körül, ennél jobbat jelenleg nem sokat találsz. Tesorot felejtsd el, akkor inkább konyhai hokedli.

  • atee

    őstag

    válasz andronymus #4591 üzenetére

    - mennyire van értelme ennek a gamer szék dolognak tényleg olyan kényelmes mint ahogy előadják?
    Csak azért mert gamer még nem biztos, hogy jó. Viszont amilyen árat belőttél az már az a kategória ahol tudsz jó minőséget venni!
    - fontos , hogy legyen fej és derék párna? valaki használja és dicséri vagy első dolog ami a sarokba köt ki?
    Nálam a sarokban vannak. Néha előveszem a fejpárnát, ha hosszabb videót nézek hátradőlve, de bármi más is jó lenne ilyen formán!
    - A műbőr vagy szövet a jobb? nem izzadtok bele nem tapadtok bele? nem jobb egy szövet? (secretlabnál is drágább a szövet)
    Nem nehéz a szövetet takarítani?
    Megoszlanak a vélemények. Mindnek van előnye és hátránya is. A keretedbe már az real bőr is beleférhet. Én elgondolkoznék azon is.
    - Mennyire tartós a szék maga ?
    Ez nagyban függ a felhasználástól is. Én azt gondolom, hogy egy jobb minőségű szék minimum 5 évet kell, hogy bírjon. 10 évre nem mernék pénzt tenni egyik szék esetében sem!
    - Műbőr mennyi idő után kezd el lefoszlani?
    Egy jobb minőségű simán bírja megfelelő karbantartással nagyon sokáig! Az alsó és vagy középkategóriában viszont nagyon sok vacak van!

    A kinézett Secretlab székek az egyik etalonnak számítanak a piacon. Hátrány, hogy csak külföldről tudod megrendelni. Próbára lehetőség sincs.
    A minőséggel majdnem biztos, hogy nem lesz gond!
    Én mondjuk egy textil kárpitra nem fizetnék ennyit ,de ez is csak egy szubjektív vélemény!
    A keretedbe már hivatalos forrásból is tudsz itthon venni Noblechairs széket! Vagy aprón akár a keretedből is marad bőven még ha real bőrt választasz akkor is!
    Van akinél próbálni is lehet és akár számlás garanciát is kaphatsz!

    [ Szerkesztve ]

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák