Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Reaper #6940 üzenetére

    Szinte semmit sem lehet kipróbálni....szóval kép alapján választottam, annyira szar nem lehet alapon. Karfa állítható, bár nem tudom, hogy az árban 1D, 3D vagy 4D, de kb mindegy is, az 1D a fontos, még kritérium volt feleségem részéről a fejtámasz és a hálós kivitel, nekem meg az volt a fontos, hogy ne egy nagy fekete semmilyen irodai szék legyen már a nappaliban. És kb ez jött ki a lehetőségek közül, igaz kereten felül van, de hát van amikor nem az számít mennyit akarsz költeni, hanem, hogy mennyiért lehet kapni. 70k alatt amiket én találtam székeket és ki is próbáltam, azok számomra a gagyi kategória volt.

    Asztalt is vettem neki, persze az is drágább volt, mint akartam, úgy látszik skót vagyok. :D

    Ehhez az asztalhoz szerintem ez a szék passzolni fog, ha kényelmes, ha nem, most már ez lesz azt kész. Befejeztem. ;]

    Ja, egy negatívom volt számomra, hogy ennek a széknek a lábcsillaga műanyag, ami ennyi pénzért számomra elég wattafuk, de a feleségem a 10 dekájával talán nem fogja eltörni, meg van rá 3 vagy 5 év gari (egyik oldalon ennyi, másikon annyi). Ja, és a hasonló árú rim székeknél is mindenhol feláras a fém lábcsillag, szóval remélem nem valami gagyi műanyag, hanem kemény és erős fajta. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák