Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz 7Heads Drago #48 üzenetére

    Csak hogy legyen más kivétel is, illetve legyünk tárgyilagosak, mert eléggé elnagyoltan közölsz valamit, aztán durcásan elvonulsz. Jelenleg Samsung tulajként (S22) elmondhatom, hogy nincs olyan hogy fagyás. De mondhatnám a családi kört, vagy ismeretségi kört is, mert ott se fagy senkinek a Samsung telója. SOT probléma az S22-es tulajokat érinti, csak mert kis akksi van benne (és nem, nem az Exynos a probléma). Az S22+ és afölött nincsen ilyen gond, mint ahogy pl a52s esetén sincsen ilyen probléma. A gyenge térerő is szintén az S22-eseket érinti csak, de ha nem csak topicba lesnél bele, hanem utána is néznél, akkor láthatnád, hogy az S22-esnek igen csekély a sugárzási mértéke. Ez annak a függvénye, hogy "gyengébb" antennát raktak bele. De ezt ne úgy képzed el, hogy ahol eddig teljes térerő volt, ott most nincsen, hanem mondjuk ahol a gyárépület legbelső részén volt még térerő más telóval, ott az S22-nek annyi van, hogy még tud csatlakozni, de a beszélgetés már nem túl zökkenőmentes. Bár ezt sem erősítette meg mindenki az S22 tulajok közül, mert volt aki azt mondta, hogy neki nincs ilyen gondja. Nekem ez jelentkezett, de ez is csak Telekom esetén. Vodafone-al a gyárépület mélyén sincsen gondom.

  • Usgyi

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #48 üzenetére

    Így van, ezek szerint kivétel vagyok, ha megsértődsz akkor is. Minden gyártó készüléke produkál időnként furcsa dolgokat, de amiket Te leírtál, Én idáig nem tapasztaltam. Továbbá ritka az olyan hiba ami tényleg mindenkit érint, de Te nyilván az összes Samsung tulajt ismered...

    Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

Új hozzászólás Aktív témák