Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz a2d2 #35898 üzenetére

    Nem egészen pontos, mert kiskuplung irta az órán a felíratot eddig nem látta és a serial számot a fegyveren az Onwardba.. De Q 2 őn látja micsoda csoda.. Nekem ez szintén adott az 5 k plus on szóval nem lehet akkora különbség.. Látom a táblát is ugy ahogy a vidiken vannak még majdhogynem tisztábban.. 8k plus nem volt olyan éles több pixel ellenére mint a z 5k plus távolba.. Szerintem nem nagyot tévedek , ha kijelentem nem sokkal lesz élesebb a G 2 sem .. 4,5 öt kapott pontba az infitiny nél élességbe az 5k plus a Reverbek meg 5 körül.. ezt azért mondom, mert kevesebbre értékelték az olvashatóságot az uj reverb nél mint a réginél.. Meglátjuk már csak egy pár hét és jön a végitéletem... de szerintem még mindíg azt gondolom a hype óriási és Sebastian csak az affiliet linkek jutaléka miatt sztárolta agyonra a G 2 őt , mert hol érne fel egy 5k plus vagy egy 8k X el.. Túl sok a visszalépés lehetetlen.. De majd meglátjuk.. Persze aki Rift S vagy simáról jön óriási csoda lehet de Pimax eseknek nem igen..

  • Raymond

    félisten

    válasz a2d2 #35898 üzenetére

    "Vagy csak arról van szó hogy minden olyan mint régen csak most rendesen látod már mennyi ideig tart a dekódolás :)"

    Igen, arrol :) A Link-nel eddig is tudtam hogy menyi de ott csak AVC van es a Medium-nak megfelelo 1808x2000 felbontason hasznaltam mindig 2880 encode-al igy nem volt annyira szembetuno. De most hogy van lehetoseg a VD-ben valtogatni es ott a jobb minosegu HEVC is latni hogy mi a max. Na meg most mar ott vannak a neten (es itt a topic-ban is) a Quest 2 screenshot-ok az 5-8ms decode-al :D

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák